אודות המשרד

משרד עורכי דין דוד קולקר ושות' נוסד בשנת 1982 והתבסס על היסודות של הפרקטיקה והניסיון של עו"ד דוד קולקר.

המשרד מציע לכם פתרונות במגוון נושאים, אך מטרתו המרכזית של צוות עורכי הדין בדוד קולקר ושות' היא לשרת את הלקוח – אנחנו כאן למענכם.

במשרד מספר תחומי התמחות. בשל כך, משרד עו"ד דוד קולקר ושות' מסוגל לתת פתרון מקיף כמעט לכל בעיה משפטית בתחומים שונים – החל מהופעה בבתי משפט, דרך בעיות בתחום הביטוח והתאונות הרשלנות הרפואית, ועד טיפול בנושאים במשפט האזרחי ככלל.

בחמש השנים האחרונות  גדל המשרד והוא פיתח מחלקה מובחרת המעניקה ייצוג וייעוץ בדיני תעבורה ובמיוחד בענייני נהיגה בשכרות. ולמשרדנו הצטרפו גם עורכי דין המתמחים במשפט פלילי. יחד עם זאת המגמה שלנו היא לחזור ולקטון ולהפוך למשרד "בוטיק", שבו הקשר האישי עם עורך דין קולקר הוא אבן פינה ומעורבות האישית בכל תיק היא שאיפה בלתי מתפשרת.

עו"ד לירז דרזי , מרכזות את ענף דיני התעבורה ומתמחה בטיפול בנהגים שהואשמו בעבירות נהיגה בשכרות או סירוב להיבדק בדיקת שכרות. פעילות זו היא במסגרת  המאבק בהפעלה הלא חוקית של מכשיר ה"ינשוף", כמי שהתמחתה במסגרת פרקליטות המדינה, במשפט הפלילי – מטפלות עורכות הדין דרזי גם בעניינים פליליים.

המשרד איננו שוקט על שמריו, ואנו מתכוונים לרכז בו כוחות צעירים ומקצועיים לשירותם של לקוחותינו.

משרד עו"ד דוד קולקר ושות' מטפח נושאים משפטיים ייחודיים שיש בהם כדי תרומה מיוחדת לחברה. בין היתר, יצאנו נגד הפרת שלטון החוק על ידי המשטרה בענייני בדיקות שכרות; אנו לוחמים בעקביות ובהתמדה להנחלת כללי התיישנות נכונים יותר לטובת נפגעי תקיפה וניצול מיני; אנו נלחמים גם על הענקת פיצויים לאותם אנשים שהואשמו על לא עוול בכפם, ומצאו עצמם במלכוד ומערבולת משפט פלילי שהחריב עליהם את עולמם עד שזוכו. העיתונות שוכחת אותם במהירות, ואנו מושיטים להם יד.

אנו שואפים להפוך את הפעילות שלנו לנחלת הכלל ולראות יותר ויותר גולשים המבקשים לגלות מעורבות בפעילות הזו.

אנו מזמינים אתכם לכתוב לנו, להעיר ולשתף, ונעשה כמיטב יכולתנו לעמוד לשירותכם.

עו"ד דוד קולקר

עו"ד דוד קולקר – מייסד

עו"ד קולקר הוא בוגר הפקולטה למשפטים של אונ' תל אביב. בשנת 78' הצטרף כשותף למשרד עו"ד נחשון, ובשנת 82' הקים את המשרד הנוכחי. בראשית דרכו ניהל פרקטיקה פלילית מכובדת וייצג אישי ציבור ידועים בעבירות "צווארון לבן". אט אט המיר את הפעילות לפעילות אזרחית כללית, ליטיגציה מורכבת למיניה, וניהול משפטים בתחומי הקניין, המקרקעין והעזבונות. במסגרת המשרד פעלה גם מחלקת הוצאה לפועל נרחבת.

עו"ד קולקר צבר מוניטין בתחום דיני הביטוח והנזיקין – בשנים הראשונות פעל נגד חברות ביטוח, ואחר כך ובמשך שנים ארוכות ייצג חברות ביטוח מובילות. בשנים האחרונות הופסק יצוג חברות הביטוח, והוא מתמקד בייצוג מבוטחים ונפגעים פרטיים בלבד. ב-3 השנים האחרונות העלה עו"ד קולקר על מפת הדיון הציבורי את צורת האכיפה והפגמים בחיקוק ובמשפט בכל הנוגע לאכיפת אי ה נהיגה בשכרות – והדבר קיבל ביטוי נרחב בפסיקה ובתקשורת עד כי רבים מזהים אותו כ עורך דין תעבורה עם עבירות של נהיגה בשכרות.

ליצירת קשר עם עו"ד קולקר[email protected] 050-6681692

דוד קולקר עורך דין תעבורה : משרד עורכי דין לדיני תעבורה ו נהיגה בשכרות.